fbpx
Κατεβάστε τον κατάλογο

Γίνετε μέλος της ομάδας μας. Είστε έτοιμοι να κάνετε το επόμενο βήμα;Μάθετε περισσότερα →

Επαγγελματίας Χειριστής Mini Digger

Αναζητούμε έναν Χειριστή Mini Digger με επαγγελματική άδεια, για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει έγκυρη άδεια οδήγησης και εμπειρία χειρισμού μίνι εκσκαφέων. Θα είστε υπεύθυνοι για την ασφαλή και αποτελεσματική λειτουργία των μηχανημάτων, το σκάψιμο και τη μετακίνηση υλικών προκειμένου να ολοκληρώσετε μια ποικιλία έργων.

Καθήκοντα / Ευθύνες

Διενεργεί χωματουργικές και άλλες εργασίες με μίνι εκσκαφέα και άλλα μηχανήματα ανάλογα με της ανάγκες του έργου

Ακολουθεί τους κανονισμούς ασφαλείας ανά πάσα στιγμή

Διασφαλίζει την καλή λειτουργική κατάσταση των μηχανημάτων πριν από τη χρήση

Διατηρεί αρχεία για τις εργασίες που έχουν ολοκληρωθεί

Καθημερινή επίβλεψη και συντήρηση μηχανήματων μετά από κάθε χρήση

Τηρεί όλες τις πολιτικές και διαδικασίες της εταιρείας

Προσόντα / Απαιτούμενη Εμπειρία

Έγκυρη επαγγελματική άδεια οδήγησης με καθαρό ιστορικό οδήγησης

Προηγούμενη εμπειρία χειρισμού 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση

Γνώση των κανονισμών ασφαλείας για τη λειτουργία βαρέως εξοπλισμού

Ικανότητα ανάγνωσης και κατανόησης σχεδίων έργων, σχεδιαγραμμάτων κ.λπ.

Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες με ικανότητα εργασίας ανεξάρτητα ή ως μέλος ομάδας

Οφέλη

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία

Σχέδιο υπερωριών

Η εργασία είναι πενθήμερη Δευτέρα – Παρασκευή 7:00 – 16:30 με μεσημεριανό διάλειμμα μίας ώρας

Ευκαιρία ανέλιξης

Job Category: Professional Driver
Job Type: Full Time
Job Location: Akaki

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
elΕλληνικά